Kino Louny

MODRÝ TYGR - PREMIÉRA ČR

17.3.2012 - 18.3.2012

17.3.So až 18.3.Ne v 10.00

Přístupno / rodinný / 90 min / vstupné 110 Kč

Režie: Petr Oukropec
Hrají: Anna Polívková, Jan Hartl, Barbora Hrzánová, Lenka Vychodilová, Libuše Havelková

www.cinemart.cz/detailf.aspx

Film pro děti, jejich rodiče a zvířata

Co se stane, když se ve městě objeví modrý tygr?
Dobrodružný, magický a humorný rodinný film vtáhne děti i jejich rodiče do světa fantazie.

Středobodem všeho dění je trochu zapomenutá, ale stále kouzelná botanická zahrada, ukrytá uprostřed hlučícího města. Dva kamarádi Johanka a Matyáš žijí bezstarostně mezi tropickými rostlinami společně s mluvícím papouškem a svými svéráznými rodiči v podání Báry Hrzánové a Jana Hartla.
Když se ambiciózní starosta Rýp rozhodne zbourat zahradu, aby na jejím místě mohl postavit úplně novou čtvrť, přímo na křižovatce se objeví tajemný modrý tygr. Ten se s dětmi vydá na magickou cestu záchrany jejich jedinečného světa.
Částečně animovaný film je adaptací stejnojmenné dětské knížky Terezy a Juraje Horváthových.
Vznikl jako režijní debut Petra Oukropce, producenta filmů Návrat idiota nebo Děti noci a pod režijní supervizí Bohdana Slámy.

Doporučujeme: Hotel Louny Webdesign, Tvorba stránek  3D Kino Svět Louny Internetový lékárna  Svatebni fotografie  Rybařeni v Norsku   Technická lepidla   Tantrická Tantra masáž   Parapety kliky kování